ОШ "ЖАРКО ЗРЕЊАНИН" - Велико Лаоле

Наша Facebook страница

Саопштење директора школе

Датум: 26. Mart 2020 08:21 Категорија: Новости

Поштовани ученици, родитељи, колеге, радници школе...

Данас је 11. дан од када је у нашој земљи Србији проглашено ванредно стање због епидемије корона вируса. Та одлука је подразумевала затварање школа и прелазак на, за све нас, нови облик организовања наставе, тзв. настава на даљину. И поред свих проблема и изазова које смо на почетку имали, мој је утисак да смо се, као школа, одлично снашли и врло брзо адаптирали на новонасталу ситуацију. Часови преко РТС-а су кренули већ од уторка 17.03. а одмах потом и формирање виртуелних одељења школе (преко апликација Вајбер, Вотсап, СМС порукама, мејловима...) путем којих су наставници остварили контакт и комуникацију са ученицима. Желим овом приликом да се свима Вама, и ученицима и родитељима, али и мојим колегама наставницима, јавно и од срца захвалим на показаној одговорности и спремности да се сви максимално ангажујемо, како бисмо што боље и успешније остварили постављене циљеве и задатке. Посебно желим да похвалим оне колеге које су се и додатно ангажовале и одважиле да крену са неком од понуђених платформи за учење на даљину. Свима Вама још једном, једно велико ХВАЛА... Будите здрави, срећни, насмејани и безбрижни... Са надом да ће све ово ускоро остати иза нас, све вас поздрављам.

Сретен Марковић, директор школе