Такмичења

ПОСТИГНУЋА УЧЕНИКА НА ТАКМИЧЕЊИМА У ШКОЛСКОЈ 2015/2016. ГОДИНИ



Име и презиме ученика Разред Предмет, наставник Постигнут резултат
Илија Ђорђевић   IV Математика, учитељица Слађана Милисављевић   3. место на општинском такмичењу  
Марко Степановић V Математика, Омер Благојевић   3. место на општинском такмичењу, 3. место на окружном такмичењу
Матеја Милошевић V Математика, Омер Благојевић   3. место на општинском такмичењу и учешће на окружном такмичењу уз похвалу
Матеја Милошевић V Историја, Владан Милић 3. место на општинском такмичењу и учешће на окружном такмичењу
Петар Стојадиновић V Математика, Омер Благојевић Похвала на општинском такмичењу
Урош Милошевић VI Техничко и информатичко образовање, Владимир Љубић 3. место на општинском такмичењу и учешће на окружном такмичењу
Урош Милошевић VI Биологија, Миле Стојиловић 1. место на окружном такмичењу
Анастасија Влајић VII Математика, Омер Благојевић Похвала на општинском такмичењу
Екипно такмичење-фудбал дечаци Физичко васпитање 2. место


НАГРАДЕ НА КОНКУРСИМА


Име и презиме ученика Разред Конкурс Постигнут резултат
Анђела Станковић   V Ликовни рад   I  
Јована Миладиновић VIII Ликовни рад   III


КРОС РТС:
Милан Пајовић, ученик 1. разреда, учитељица Сузана Милошевић Љубић, 3. место
Алекса Пајовић,  ученик 3. разреда, учитељица Жанета Брејић, 2. место
Марко Степановић, ученик 5. разреда, наставник Владимир Радивојевић, 1. место
Тамара Ивић, ученик 6. разреда, наставник Владимир Радивојевић, 2. место
Никола Бранковић, ученик 7. разреда, наставник Владимир Радивојевић, 1. место
Милица Димитријевић, ученик 8. разреда, наставник Владимир Радивојевић, 2. место
Михајло Илић, ученик 8. разреда, наставник Владимир Радивојевић, 3. место

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ У МАЛОМ ФУДБАЛУ:
Дечаци 5-8. разреда освојили су 2. место
Екипа: Срђан Марјановић, Михајло Илић, Немања Марковић - осми разред
             Никола Бранковић, Данијел Милошевић, Лука Перић - седми разред
             Јован Станковић - шести rolex replica watch разред
             Јован Перић, Урош Милошевић, Јован Станковић - пети разред

ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ У АТЛЕТИЦИ:
Срђан Марјановић, ученик 8. разреда, дисциплина 300м, 2. место
Марко Степановић, ученик 5. разреда, дисциплина 800м, 2. место
Катарина Марјановић,ученик 6. разреда, дисциплина скок у даљ, 3. место

У школи је организовано математичко такмичење "Мислиша 2016". Ученица Јулијана Мијатовић, 2. разред, добила је похвалу, као и ученик 5. разреда Марко Степановић.